Nová prodejna Editapradlo v Plzni, Sokolovská 79 otevřena 9-15.30 hodin. Přijďte si vybrat luxusní kousky pro sebe i svého partnera.

Novinky

Timo - novinka v našem e-shopu i na prodejně v Plzni

Timo - novinka v našem e-shopu i na prodejně v Plzni

Novinka - české spodní prádlo Timo.

Do naší stálé kolekce spodního prádla jsem zařadili nabídku spodního prádla Timo. 

Timo se zaměřuje převážně na větší velikosti podprsenek, kterých na trhu není tolik, a nestandardní kombinace košíčků a obvodu.

Modeluje podprsenky až do velikosti M a neustále produkty vylepšuje tak, aby byly maximálně pohodlné, a navíc vydržely několik let. Kromě podprsenek vyrábí kalhotky, noční prádlo, plavky a protetické prádlo pro ženy po ablaci prsu.

Modeluje a prodává kvalitní prádlo bez kompromisů, ale také ženy učí, jak ho nosit.

Na naši prodejně v Plzni (Sokolovská 79, naproti Albertu), poradíme jak s výběrem velikosti, tak se střihem vhodným pro Vaší postavu.

 

Ponožky Voxx a Lonka

Ponožky Voxx a Lonka

Kvalitní české ponožky a podkolenky značky Voxx a Lonka. Tento sortiment jsme pro Vás s radostí zařadili a jsem opravdu velmi rádi, jak rychle jste si tuto kategorii oblíbili. V naší široké nabídce ponožek české značky Voxx a Lonka naleznete jen to nejlepší pro Vaše nohy. Velká většina sortimentu jsou ponožky s řetízkovou špičkou a jemným svěrem lemu. Jednobarevné, obrázkové, veselé ponožky s žertovným balením pizza nebo hamburger, to vše můžete u nás nakoupit za skvělé ceny. 

ikona-zelenaikona-modraikona-cerna