Menstruační kalhotky

Menstruační kalhotky jsou ekologičtější a pro mnoho žen také příjemnější alternativou.

Vysoký pas vám navíc zajistí maximální pohodlí.

Kalhotky označené dvěma kapkami jsou vhodné pro střední menstruaci.

Kalhotky označené třemi kapkami jsou vhodné pro silnou menstruaci.

LOGO Timo

Proč menstruační kalhotky

Menstruační kalhotky jsou stejně spolehlivé jako vložky nebo tampony. Protože je můžete prát a používat několik let, je jejich nošení k životnímu prostředí šetrnější než používání jednorázových hygienických potřeb. Stejně tak jejich výroba je pro naši planetu menší zátěží.

Pro mnoho žen je nošení menstruačních kalhotek pohodlnější než používání čehokoliv jiného. A navíc, čím silnější menstruaci máte (čím víc používáte tamponů či vložek), tím více s kalhotkami ušetříte.

Jak je používat

Menstruační kalhotky jsou stejně spolehlivé jako vložky nebo tampony. Protože je můžete prát a používat několik let, je jejich nošení šetrnější k životnímu prostředí než používání jednorázových hygienických potřeb. 

Po zakoupení kalhotky vyperte a nechte usušit naruby. Po každém použití je jemně opláchneme pod proudem studené vody (je důležité je nekroutit a příliš neždímat, aby se nepoškozovaly jednotlivé vrstvy). Pak vyprat v pračce bez aviváže na 40°. Sušte rubem vzhůru, nesušte v sušičce, nežehlete. Kalhotky schnou o něco delší dobu než běžné spodní prádlo. Doporučujeme mít více kusů, aby žena nebyla závislá než jí jedny uschnou. Kromě správného praní menstruační kalhotky nevyžadují žádnou speciální péči. 

menstruacni kalhotky s klasickym strihem 191000 2 kapky 1
Novinka Tip
504,13 Kč bez DPH
610 Kč
+ další
Skladem

Timo 191000 Menstruační kalhotky označené dvěma kapkami...

2815/ERN/S
1 položek celkem
Obchod s dlouholetou tradicí.