Spodní prádlo Felina

Tip na prádlo, které si zamilujete

FELINA používá jen ty nejlepší látky

 

Spodní prádlo FELINA a CONTURELLE by FELINA je zhotoveno ze syntetických vláken, protože tyto materiály zajišťují co nejlepší komfort při nošení. Díky jim je spodní prádlo robustní, drží formu, není náročné na péči a nemačká se.

 

Jemný nadstandard

 

Speciální použití bavlny jako příměsi zajišťuje měkký, příjemný pocit na pokožce a zlepšuje komfort při nošení

 

Tip pro praní Vašeho jemného prádla

 

Tekuté jemné prací prostředky se při nižších teplotách lépe rozpouštějí ve vodě než prášek a neusazují se v jemných pórech látky. Používání aviváže se u spodního prádla nedoporučuje. Mohlo by tak dojít k porušení jemných, elastických vláken elastanu, která jsou v látce obsažena. Prací prostředky na bílé prádlo obsahují zesvětlovače a odbarvovací prostředky. Proto by se měly používat pouze na bílé prádlo, aby se u barevného prádla zamezilo nežádoucímu zbarvení.Jemné prádlo byste měli prát nejlépe v ruce nebo pomocí pracího programu na jemné prádlo.

 

Sáček na praní působí zázraky

 

Sáček na praní zamezuje poškození spodního prádla jinými kusy oblečení. Kromě toho se tak chrání kostice podprsenek a zamezuje se jejich vyvlékání.

 

Takto získáte zářivé barvy i formy

 

Bílé prádlo by se mělo prát odděleně od barevného, aby se co možná nejdéle zachovala čistota bílé barvy. Nejlepší je vyprat spodní prádlo po každém nošení, protože pot může napadnout jemná elastanová vlákna a prádlo pak ztrácí formu.

 

Doporučujeme: Každý produkt potřebuje svou péči.

 

Naše spodní prádlo je vysoce kvalitním produktem ze špičkového materiálu. Aby jeho vlastnosti zůstaly co nejdéle uchovány, měly byste vždy dbát zvláštních pokynů pro péči o prádlo, které jsou našité ke každému výrobku.

 

Ruční praní

 

Teplota vody max. 40° C. Jemný prací prostředek/prací prostředek na bílé prádlo nejdříve rozpusťte v dostatečném množství vody. Položte textilie do roztoku a opatrně s nimi pohybujte. Nemněte je, neroztahujte, neždímejte je. Následně prádlo dobře vymáchejte, opatrně a jemně z něho vyždímejte vodu a upravte ho do správné formy. Barevné a citlivé prádlo vyperte rychle a nenechávejte jej ležet mokré.

 

30° C Jemné prádlo - šetrný prací cyklus

 

Snižte množství prádla (pračku naplňte maximálně do poloviny). Nastavte prací program. Z důvodu mačkání prádla neždímat, anebo alespoň jen krátce.

 

40° C Jemné prádlo - šetrný prací cyklus

 

Snižte množství prádla (pračku naplňte maximálně do poloviny). Nastavte prací program. Z důvodu mačkání prádla neždímat, anebo alespoň jen krátce

 

60° C Barevné prádlo

 

Barevné prádlo bez vyváření. Nastavte prací program.

 

Neodbarvujte.

 

Odbarvování není možné. Použijte pouze prací prostředky bez odbarvovače (např. na barevné prádlo). Pozor při prostředcích na odstraňování skvrn. Vyzkoušejte prostředek nejdříve na skrytém místě textilie.

 

Nesušte v sušičce.

 

Zboží se nesmí sušit v sušičce.

 

Nežehlete.

 

Lze pak očekávat rušivé změny, které již nelze napravit.

 

Nečistit nasucho

 

Čištění nasucho není možné. Nepoužívejte rozpouštědla. Nepoužívejte přípravky na odstraňování skvrn, která obsahují rozpouštědla.